Sprinta F900 5W40

Balení: 1 lt
KS/Kartón: 20

Zobrazit víceZobrazit méně
PETRONAS Sprinta F900 5W-40 je vhodný pro všechny typy čtyřtaktních benzínových motorů, spojek a převodovek, zejména pro vysoce výkonné čtyřtaktní motocyklové motory. Vhodné také pro motory přenosných energetických zařízení vyžadující maziva JASO MA2 nebo MA, API SN. Je vhodný pro motocykly vyrobené předními japonskými, evropskými a americkými výrobci, kteří pracují za normálních až těžkých jízdních podmínek.

Poznámka: Vždy si prostudujte příručku svého majitele a zkontrolujte doporučený stupeň viskozity a technické parametry konkrétního vozidla. Výjimečná síla olejového filmu, která odolává smykovému namáhání, poskytuje vynikající odezvu kola a dává vašemu motocyklu delší životnost.
Také přináší:

Výjimečná kontrola při vytváření nánosů, zejména při vysoké provozní teplotě, pomáhá udržovat energii kola.
Výjimečná odolnost proti oxidaci a nízká těkavost poskytuje potenciální prodloužení drenážního intervalu.
Pomáhá eliminovat prokluzování spojky a zvyšuje výkon spojky a zajišťuje mimořádnou jízdní vlastnosti.
Poskytuje výjimečnou ochranu motoru, převodovky a spojky.
Syntetická technologická základní kapalina umožňující výjimečný výkon v extrémních jízdách - olej proudí rychle a zůstává tekutý, poskytuje ochranu před všemi změnami teplot.

Výrobce: PETRONAS

Kód produktu: 73138E15EU


Vážení zákazníci, naše společnost se zabývá velkoobchodním prodejem. Máte-li zájem o spolupráci za výhodnějších podmínek, neváhejte nás kontaktovat.


Poslat poptávku