Svitol 6v1

Balení: 400 ml
KS/Kartón: 12

Zobrazit víceZobrazit méně
Svitol 6v1
Jeden produkt, nekonečný potenciál! Multifunkční výrobek pro domácnost, zahradu, koníčky, automobily, motocykly, motokáry, lodičky, cyklistiku, sport obecně, ale také pro průmyslovou, mechanickou a řemeslnou údržbu.
ANTIKOROZIVNÍ Chrání ploché kovové povrchy, mechanismy a převody tím, že inhibuje a zpomaluje oxidační a korozní procesy, udržuje jejich účinnost a prodlužuje jejich životnost. PROTI VODĚ Chrání povrchy před vlhkostí a vodou tím, že zabraňuje hromadění solí a vápenných usazenin, které by mohly blokovat mechanismy a klouzání. Chrání elektrické a elektronické obvody před vlhkostí a odplavením, a to jak uvnitř, tak venku.
DETERGENT Účinně čistí kovové povrchy odstraněním prachu, kalu, rzi, pryskyřic, lepidel. Čistí a leští chromové povrchy. Bezpečný na hliníku a lakovaných částech (z důvodu bezpečnosti zkontrolujte odolnost barvy na skryté části).
REAKTIVACE Obnovuje elektrickou vodivost odstraněním úniku proudu. Neizoluje kontakty, nevytváří oblouky a rozpouští oxidy, oleje, tuky, kaly, dehty a zbytky po spalování. Jeho dielektrická charakteristika vede kontakty zpět k jejich původní účinnosti a chrání je během provozu.
MAZIVO Mazá účinně a po dlouhou dobu všechny mechanismy a chrání je před opotřebením a degradací v důsledku tření. Udržuje pohybový a efektivní pohyb. Eliminuje pískání, nevytváří kal a nezničuje gumová těsnění.
ODEMKNUTÍ Rychle a s malým úsilím odemkne každý uzamčený mechanismus nebo šroub díky své pronikavé síle a exkluzivním přísadám. Proniká hluboko do blokovaných mechanismů, rychle rozkládá rez a zbytky.

Výrobce: AREXONS

Kód produktu: 4169


Vážení zákazníci, naše společnost se zabývá velkoobchodním prodejem. Máte-li zájem o spolupráci za výhodnějších podmínek, neváhejte nás kontaktovat.


Poslat poptávku