PETRYGO PRIME ANTIFREEZE B2L

PETRYGO PRIME ANTIFREEZE B2L

Balení: 2 L
Dostupnost: Na dotaz

Zobrazit víceZobrazit méně
Nejnovější generace radiátorové kapaliny Petrygo PRIME G12++ s prodlouženým účinkem je vyráběna na bázi ethylenglykolu a inovativní technologie organických kyselin a křemičitanů (Si-OAT), což vede k urychlené a zvýšené ochraně proti korozi a kavitaci. Kapalina tvoří extrémně tenký, odolný ochranný povlak v systému, který chrání prvky chladicího systému před korozí a kavitací po dobu 5 let nebo kilometrového nájezdu 250 000 km. Je odolný proti zamrznutí až do -37°C a poskytuje vynikající ochranu motoru proti přehřátí. Petrygo PRIME G12++ je neutrální pro plastové komponenty používané v chladicích systémech. Optimalizovaná technologie zaručuje vysokou stabilitu kapaliny při dlouhodobém skladování i během používání. Kapalina neobsahuje toxické dusitany, fosfáty a aminy. Výrobek neobsahuje boritany, SPLŇUJE POŽADAVKY: MB-Approval 326.5, MAN 324 Type
Si-OAT, VW/Audi/Seat/Škoda TL 774-G (G12++) Výrobek byl vyroben v souladu se systémem managementu kvality PN-EN ISO 9001:2015.

Výrobce: ORLEN OIL SP. Z O. O

Kód produktu: QFP204B20


Vážení zákazníci, naše společnost se zabývá velkoobchodním prodejem. Máte-li zájem o spolupráci za výhodnějších podmínek, neváhejte nás kontaktovat.


Poslat poptávku