Svitol - kontakt sprej

Svitol - kontakt sprej

Balení: 400 ml
KS/Kartón: 12
Dostupnost: Na dotaz

Zobrazit víceZobrazit méně
Profesionálně na elektrická zařízení
Specifický čistič a ochrana pro elektrické a elektronické kontakty.

OCHRANA A REAKTIVACE

Jeho výrazná dielektrická charakteristika a vysoká přilnavost ke kovu odstraňují vlhkost a nečistoty, což jsou faktory, které podporují rozptyl elektrického proudu. Kontakty Svitol Pulitore Kontakty obnovují elektrickou vodivost odstraněním zkratů a disperzí. Neizoluje kontakty, nevytváří oblouk a je schopen rozpouštět oleje, tuky, kaly, dehty a zbytky po spalování. Vytváří vysoce ochranný tenký film na kovech, zabraňuje tvorbě rzi a chrání ošetřené povrchy v průběhu času. Vynikající pro čištění, mazání a ochranu přesných nástrojů, elektromotorů, generátorů, elektrických panelů, relé, spínačů, konektorů, zapalovacích svíček a kolíků před vlhkostí. Bezpečný na plasty, gumu a kovy, jako je ocel (také galvanizovaná), měď, hořčík, mosaz, nikl, zinek a titan. Odstraňte vodu. Neobsahuje silikon.
Dielektrická pevnost 52 000 V
Funguje také s válcem vzhůru nohama
Před použitím dobře protřepejte

NÁVOD
Nastříkejte na části, které mají být čištěny, asi 20 cm. pryč: nečistoty budou sklouzávat pryč. Pro obzvláště odolné nečistoty pomozte akci hadříkem nebo štětcem. Extrémně hořlavý. Neaplikujte na živé prvky, abyste před úplným vyschnutím zabránili tvorbě elektrostatických nábojů. Před zapnutím počkejte, až produkt zcela zaschne nebo úplně vyschne. Neaplikujte na přehřáté kontakty.
TEST
UNI EN ISO 9227 ZKOUŠKA PROTI KORROZE
ZKOUŠKA POVRCHU POVRCHU DIN 53914

Výrobce: AREXONS

Kód produktu: 4211


Vážení zákazníci, naše společnost se zabývá velkoobchodním prodejem. Máte-li zájem o spolupráci za výhodnějších podmínek, neváhejte nás kontaktovat.


Poslat poptávku